Telefon  733 394 891

Výměna střešních oken

Střešní okna Velux

Výměna střešních oken

Střešní okna nové generace splňují nejpřísnější kriteria energetické náročnosti. Vlastníte-li staré střešní okna, která jsou energeticky náročná, přemýšlejta nad jejich výměnou za střešní okna nové generace.

Stará střešní okna

Vysoká energetická náročnost

Stará střešní okna netěsní, promrzají a uniká jimi velké množství tepla. Jsou energeticky náročná. Ve většině případů jsou stará střešní okna shnilá. Okna nové generace vás těchto problémů zbaví.

Výměna střešních oken

Na co dbáme při výměně střešních oken

Při výměně oken provedeme vlastní výměnu oken,doplníme chybějící tepelnou izolaci a znovu doděláme ostění.

Postup výměny střešních oken

demontáž starého střešního okna, montáž nového střešního okna, montáž střešní krytiny, montáž ostění (sádrokarton, palubky, speciální ostění VELUX)

Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky

Při výměně jednoho až tří oken doporučuji speciální ostění VELUX (jen u oken VELUX) z důvodu mokrého tmelení u sádrokartonu , je to delší a dražší postup.
Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky Montujeme převážně okna velux a jejich doplńky
Stanislav Podlipný Pecka 41 507 82 Pecka Tel.: .733 394 891 SPodlipny@seznam.cz IČ: 67455069